Keisti eilėraščiai

Garsus britų edukologas Kenas Robinsonas teigia, kad dabar kūrybiškumas ne mažiau svarbus negu raštingumas. Tad į jį turime žvelgti kaip į lygiavertės svarbos dalyką. Raktas į kūrybą – tai noras kažką bandyti, rizikuoti ir pažiūrėti, kas bus. Penktos klasės mokiniai pabandė sukurti keistą eilėraštį iš atsitiktinai pasirinktų žodžių. Tai tikrai įdomus išbandymas kūrybiškumui. Pirmiausia iš laikraščių ir žurnalų iškirpo po dešimt žodžių, juos supylė į krūvelę. Kiekvienas iš krūvelės galėjo pasiimti po 7 – 10 iškirptų žodžių, o dar po 10 sugalvoti patys. Ir… visiems pasisekė sukurti įdomius ir keistus eilėraščius! Smagu buvo pasidžiaugti savo ir draugo sėkme. Juk kūryba – tai sparnai!

Mokytoja V. Jokubauskienė

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *