Šventė, skirta brangiausiam žmogui – Mamai

…Tu šviesi kaip saulė,

Kaip rytų aušra.

Už tave pasauly

Geresnės nėra…

(Anzelmas Matutis)

Gegužės 5 d. Tryškių darželyje vyko šventė, skirta brangiausiam žmogui – Mamai. Popietėje skambėjo nuoširdūs vaikų sveikinimai ir dainelės. Vaikučiai įteikė mamoms dovanėles, kurias ruošė patys su šiluma ir meile. Po mažųjų koncerto mamytės vaikams suruošė vaišių stalą, taip atsidėkodamos vaikams už  pastangas, ruošiantis šventei.

Dėkojame tėveliams ir vaikučiams už dalyvavimą.

„Viščiukų“ grupės auklėtoja Raimonda Žvirblienė


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *