SKAITYMO IŠŠŪKIS

Ar esate kada nors kasdien skaitę pasirinktą knygą po 15 min? I klasės gimnazistai priėmė tokį iššūkį ir visą kovo mėnesį kiekvieną dieną skaitė mokyklos bibliotekoje pasirinktą knygą anglų kalba po 15 min. Savo įspūdžiais kasdien dalinosi socialinio tinklapio Facebook grupėje, įsiamžino asmenukėse su savo skaitoma knyga ir sėkmingai pasiekė skaitymo iššūkio finišo tiesiąją kovo 31 dieną. Iššūkiui pasibaigus vėl aplankė mokyklos biblioteką, kur pasidalino savo įžvalgomis apie skaitymo anglų kalba ypatumus bei paatviravo apie sunkumus, su kuriais teko susidurti .

Dėkoju I klasės mokiniams už kantrybę ir norą tobulėti.

Anglų kalbos mokytoja

Neringa Lemežienė

IMG_0263
akimirkos6
akimirkos1
akimirkos3
akimirkos5
akimirkos2
akimirkos7
akimirkos8
akimirkos9
akimirkos
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

akimirkos12
mintys1
mintys5
mintys8
mintys
mintys3
mintys4
mintys7
mintys6
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *