Padėkos vakaras

Jau tampa tradicija besibaigiant mokslo metams pasidžiaugti pasiektais rezultatais. Mūsų gimnazijos mokiniai ne tik dalyvavo, bet yra laimėję ne vieną dalykinį rajono, šalies konkursą ar olimpiadą, sporto varžybas, plačiai žinomi jaunieji šauliai, šokėjai. Tad birželio 7 vakaras ir buvo skirtas padėkoti už gerą mokymąsi, mokyklos vardo garsinimą gimnazistams, jų tėvams, mokytojams.

Padėkos žodžius tarė gimnazijos direktorius Juozas Maneikis, pavaduotoja ugdymui Kristina Vainauskienė, gimnazijos tarybos pirmininkė Alma Poškienė.

Vyko tėvų komiteto inicijuota akcija – paramos rinkimas vaizdo stebėjimo kameroms įsigyti. Komiteto pirmininkė Jurgita Žabaliūnaitė dėkojo už supratingumą: surinkta 440 eurų. Scenos puošmena – sūpuoklės – ir vėl kels mus, kad pamatytume tolesnį horizontą, leis žemyn, kad įveiktume ir kasdienius žemiškus  darbus.

Rita Masiulienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *