Pradinukų veiklos

Birželio 3-5 dienomis pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojomis turiningai ir linksmai praleido laiką. Mokiniai galėjo praktiškai pritaikyti savo žinias ir gebėjimus įvairiose veiklose.

  Apsilankėme poilsiavietėje Sukančiuose. Papusryčiavę pavėsinėse, žaidėme smagius žaidimus, išbandėme jėgas įvairiose rungtyse. Mokiniai galėjo stebėti gamtą, atpažinti medžius, pievų ir vandens augalus, prisiminti, kaip saugiai ir atsakingai elgtis gamtoje. Tuo metu ketvirtokai lankėsi gimnazijos muziejuje, domėjosi gimnazijos ir Tryškių istorija. Apie visą muziejaus veiklą ir ekspoziciją papasakojo istorijos mokytoja Nijolė Pocevičienė.

      Kitą dieną gimnazijos bibliotekoje vyko „Protų diena“. Renginį vedė bibliotekininkė Zita Žalienė. Diena buvo  skirta jubiliejiniams Žemaitijos metams  paminėti. Mokiniai stebėjo dokumentiką apie Žemaitijos sostinę Telšius ir kitą medžiagą apie Žemaitijos  regioną. Komandų nariai  turėjo skaityti žemaitiškai, sugalvoti kuo daugiau žemaitiškų žodžių, iliustruoti juos piešiniais, atsakyti į klausimus apie Žemaitiją. Renginį užbaigėme gimnazijos kieme piešiniu ant asfalto „Mona Trīškē“.   Viena smagiausių – Sporto diena. Daug emocijų sukėlė rungtyniavimas estafetėse.  Visi sirgo už savo komandos draugus, stengėsi būti patys greičiausi ir vikriausi. Žinoma, visus pradžiugino gimnazijos tėvų komiteto pirmininkės Jurgitos Žabaliūnaitės dalyvavimas Sporto dienoje ir jos dovanotos saldžios dovanėlės.

Pradinių klasių mokytoja Vilma Zamarienė


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *