Kalėdinė pasaka

Gruodžio 20-osios vakarą mokiniai, jų tėveliai, mokytojai ir svečiai atėjo į šventę „Kalėdinė pasaka“. Renginio organizatoriai, III g. klasės mokiniai, kvietė visus skambia daina, smagiu šokiu, vaidinimu išlydėti senuosius metus. Tą jaukų vakarą gera buvo matyti tiek daug linksmai nusiteikusių, įdomiai, gražiai ir šventiškai apsirengusių mokinių. Fleitos muzika, skaitomos eilės, besmegenio, snieguolių, nykštukų ir visų kitų šventės dalyvių nuotaika visus džiugino ir leido dar labiau  pajausti artėjančias Kalėdas.

Mokytoja Irena Baranauskienė


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *