Išvyka į Kauną

Gruodžio 8 dieną mes, I-III  klasių mokiniai, dalyvavome ekskursijoje “Laikinoji sostinė šiandien”. Šiemet, Lietuvos Respublikos šimtmečio metais, tikrai reikėjo nors šiek tiek pajusti, kuo gyveno tarpukario laikų sostinė.

Lankėmės Istorinėje prezidentūroje, kur ne šiaip klausėmės gido pasakojimo, o patys dalyvaudami ekskursijoje „100 reikšmingiausių Pirmosios Lietuvos Respublikos įvykių“ tapome detektyvais ir suradome ekskpozicijose reikalingų faktų. Buvo galimybė išmėginti ir interaktyvias parodos veiklas: kelioms minutėms tapau radijo studijos diktore.

 Vytauto Didžiojo karo muziejuje išgirdome daug naujo apie lietuvių tautos kovas su priešais, pamatėme “Lituanikos” nuolaužas, šių laikų kariuomenės atributus.

Kiemo galerijoje susitikome su Bella Shirin – moterimi, kurios šaknys Tryškiuose, o dabar ji yra “Kaunas Europos kultūros sostinė 2022” ambasadorė. Pradėjus temti Rotušės aikštėje pasidžiaugėme prieštaringai vertinama miesto egle.

                                                                                                            Kamilė Pilvinytė
I klasės mokinė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *