Rudens šventė

Spalio 8-12 dienomis pradinių klasių mokiniai ir jų tėveliai aktyviai įsijungė į kūrybinę veiklą „Gamtos dovanos“. Įdomūs ir išradingi darbai papuošė pradinių klasių koridorius. Kūrybiškai panaudotos gamtos dovanos: kankorėžiai, kaštonai, gilės, lapai, samanos, uogos atgijo ir tapo pasakų veikėjais, fantastinėmis būtybėmis, gyvūnais ar papuošė  rudeninę puokštę. Šventę vainikavo spalio 12 d.  Tryškių miestelio centre vykęs Tryškių turgus. Ten pradinukai kartu su mokytojomis iš gamtinės medžiagos kūrė „Rudens paveikslus“. Savo veikla džiaugėsi ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai, miestelio gyventojai ir svečiai.

                                           Mokytoja Vilma  Zamarienė


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *