Susitikimas su rašytoju V. Šidlausku

Spalio 9 d. pradinių klasių mokiniai miestelio bibliotekoje susitiko su rašytoju Virgiu Šidlausku. Rašytojas pristatė knygas “Ulfas ir stebuklinga barzda”, “Ugnikalniukas ieško draugų”. Buvo įdomu klausytis kūrinio ištraukos, kurią skaitė pats autorius. Rašytojas, pristatydamas knygas, piešė jų veikėjus, atliko savo kūrybos dainas pritardamas gitara. Kartu su juo linksmai dainavo, plojo ir trepsėjo vaikai. Džiugu buvo gauti knygų autoriaus autografą su palinkėjimu. Susitikimas paliko didžiulį ir nepakartojamą įspūdį. Dėkojame bibliotekos vedėjai J. Norvaišienei už pakvietimą į renginį.

Pradinių klasių mokytoja J. Vainauskienė


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *