Spalio 5-ąją, Tarptautinę mokytojų dieną, paminėjo ir mūsų gimnazijos mokytojai, mokiniai. Šiemet III klasės gimnazistai, šventės organizatoriai, kvietė mokinius rašyti mokytojams laiškus: natomis, žodžiais, spalvomis, gėlėmis, šypsenomis…  Visų klasių mokiniai nuoširdžiai dėkojo savo mokytojams už išmintį, kūrybiškumą, kantrybę. Šventėje dalyvavo ir mokytojus sveikino Tryškių miestelio seniūnas Imantas Motiejūnas, Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos direktorius Juozas Maneikis, Mokyklos tarybos pirmininkė Alma Poškienė, o Tryškių kultūros centro direktorius Egidijus Einikis rytą mokytojus sutiko nuotaikinga trimito muzika.
Mes, mokytojai, džiaugiamės ir dėkojame visiems už gražius sveikinimus, už tuos laiškus, kuriuos mums parašėte.

Mokytoja Irena Baranauskienė