eTwinning projektai 2017-2018 mokslo metais

Šiais mokslo metais vykdėme du eTwinning projektus: 6-7 klasių mokiniai dalyvavo projekte “We Are the Superheroes of Our Times”, o II-III klasių gimnazistai propagavo sveiką gyvenimo būdą projekte “Healthy Lifestyle”.

Projektas  „We are the Heroes of Our Times“ („Mes – savo laikotarpio herojai“) kvietė mokinius iš Lenkijos ir Lietuvos dalintis savo mėgstamų herojų vardais, kurti įsivaizduojamus mokyklos herojus, apibūdinti jų charakterio ir elgesio savybes bei įtraukti savo herojų į komiksų pasaulį. Projekto nariams buvo suteikta proga pasvajoti tema „Jeigu aš turėčiau kokią nors supergalią“.

Vyresnių klasių mokinių vykdomo projekto  „Healthy Lifestyle“  („Sveika gyvensena“) partneriai – mokiniai iš Ukrainos, Ispanijos ir Lietuvos. Ši veikla skatino varžytis projekto logotipo konkurse, suteikė progą susipažinti su partnerių kasdieniais įpročiais, dalyvauti žingsnių iššūkyje (laimėtojas tapo Lietuvos atstovas). Daugiau kaip tris mėnesius trukęs darbas tarptautinėse grupėse įtraukė mokinius į kūrybinę veiklą. Šio projekto komandos sveikino Lietuvą šimtmečio proga.

eTwinning projektai – akiratį plečianti veikla, kuri leidžia atsiskleisti mokiniams įvairioje veikloje. Jei susidomėjai, peržiūrėk mūsų internetinius puslapius ir prisijunk prie mūsų kitais mokslo metais.

https://twinspace.etwinning.net/46691

https://twinspace.etwinning.net/49507

Anglų kalbos mokytoja
Neringa Lemežienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *