Vasara su knyga

Baigiantis mokslo metams trečiokai lankėsi  Tryškių miestelio bibliotekoje. Vaikų literatūros skyriuje mokiniai susipažino su gausia knygų pasiūla. Bibliotekos vedėja J. Norvaišienė aprodė knygų parodėles, vaikų sukurtus  darbelius. Dauguma trečiokų mielai skaito knygeles, todėl yra aktyvūs skaitytojai tiek gimnazijos, tiek miestelio bibliotekoje. Keletas mokinių įsiliejo į skaitytojų gretas, prisiregistravo bibliotekoje, įsigijo skaitytojo bilietą. Norintys vasarą praleisti su knyga, pasiėmė po keletą jiems patikusių knygelių. Didelio mokinių susidomėjimo sulaukė bibliotekoje organizuojamas projektas „Vasaros skaitymo iššūkis“. Bibliotekos vedėja išsamiai supažindino su projekto eiga, pristatė jo vykdymo etapus, pakvietė aktyviai dalyvauti.

Pradinių klasių mokytoja Janina Vainauskienė


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *