Aštuntokai susipažino su Šiauliais

Birželio 7 dieną aštuntokai susipažino su ketvirtu pagal dydį Lietuvos miestu. Be abejonės, daugelis buvo buvę, ir ne kartą, bet šįkart buvo galima pažvelgti į miestą naujai.

Pirmiausia dalyvavome ekskursijoje „Tvirtesnė už kalavijo plieną“, kuri prasidėjo ant Sukilėlių kalnelio, tęsėsi Aušros alėjoje ir pėsčiųjų bulvare, t, y, stabtelėjome vietose, kur žymu  laisvės kovų epizodai.

Ne mažiau įdomu buvo pasižvalgyti Fotografijos muziejuje, dalyvauti edukaciniame užsiėmime ir patiems pasidaryti fotogramą. Sužinojome, kas yra camera obscura, akivaizdžiai pamatėme jos veikimo principą. Ypač įdomiai atrodė Šiauliai žvelgiant nuo ketvirto aukšto terasos.

Kelionės tuo ir žavios, kad vis galima atrasti naujų dalykų.

 Rita Masiulienė


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *