EDUKACINĖ IŠVYKA Į ŠIAULIŲ BOTANIKOS SODĄ

Gegužės 23 d. trečios klasės mokiniai, lydimi mokytojos, vyko į pažintinę kelionę – lankėsi Šiaulių botanikos sode. Išvykos metu turėjome puikią galimybę susipažinti su gyvų augalų kolekcijomis. Grožėjomės gausia lauko augalų kolekcija, kurioje atsispindi Lietuvos floros ir įvairių pasaulio geografinių regionų augalų šeimų, genčių bei rūšių įvairovė. Didžiulį įspūdį paliko sumedėjančių augalų, kalnų floros, kambarinių, prieskoninių ir vaistinių augalų kolekcijos, gėlininkystės skyriaus augalų įvairovė.

Daug teigiamų emocijų mokiniai patyrė dalyvaudami aktyviame edukaciniame žaidime “Augalų detektyvai”. Dalyviai, remdamiesi šifruotomis nuorodomis, turėjo surasti pradingusį augalą. Buvo žaidžiama komandomis, jaučiamas rungtyniavimo jaudulys.

Mokiniai įgijo teorinių ir praktinių žinių apie augalų pasaulį, išmoko atpažinti kai kuriuos augalus, įgijo žinių apie augalų fiziologiją, dauginimąsi ir kitas savybes. Linksmai ir naudingai praleido laiką, praplėtė pažintinius gebėjimus.

Pradinių klasių mokytoja Janina Vainauskienė

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *