Išvyka į kino filmą

Greitai prabėgo dar vieneri mokslo metai ir, prieš atkeliaujant išsvajotai vasarai, atėjo laikas kasmetinėms išvykoms. Visi pasitarę nusprendėme, jog labai norėtume pamatyti filmą „Džimas Saga ir mašinistas Lukas“.

Šiltą antradienio rytą antrokai ir keletas mamų mokykliniu autobusu išvykome į Šiaulius. Diena pasitaikė graži, todėl ir kelionė neprailgo. Linksmai šnekučiuodamiesi ir įdėmiai žvalgydamiesi į pro šalį bėgančius vaizdus, pasiekėme kelionės tikslą.

Prieš kino filmą apsilankėme prie Talkšos ežero, pasisveikinome su įžymiąja Šiaulių Lape, pasimankštinome sporto aikštelėje. Vėliau vykome į kino teatrą ir puikiai praleidome laiką, žiūrėdami įspūdingų  gamtos vaizdų kupiną filmą.

Po filmo seanso nusipirkę ledų, sėdome į autobusą ir išvykome namo. Smagu, jog buvimas drauge teikia daug džiaugsmo bei stiprina klasės bendruomenę.

2 kl. mokytoja V. Sakalauskienė

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *