Sporto popietė “SPORTAS – SVEIKATA”

Jau tapo gražia tradicija, kad  gegužės mėnesį Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijoje vyksta sporto popietė. Į gegužės 18d. gimnazijos sporto salėje vykusią sporto popietę „Sportas – sveikata“ rinkosi  priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokiniai.

Mokiniai, pasiskirstę į keturias komandas, savo vikrumą, jėgas ir ištvermę išbandė įvairiose estafetėse ir rungtyse. O šventės pabaigoje moksleiviams už aktyvų dalyvavimą buvo įteiktos padėkos ir skanėstai.

AČIŪ tariame priešmokyklinio ugdymo grupės mokytojai Angelei Staškauskienei, pradinių klasių mokytojoms Violetai Sakalauskienei, Janinai Vainauskienei, Marytei Mažeikienei ir Vilmai Zamarienei už sportinės veiklos populiarinimą, už draugiško bendradarbiavimo ir rungtyniavimo ugdymą, už suteiktas teigiamas emocijas! Labai džiaugiamės, kad ir šį kartą prisijungė tėveliai, kurie kartu su vaikais aktyviai ir noriai dalyvavo estafetėse !

 

3kl. mokinio Svajūno Darijaus Dapšio mama Jurgita Žabaliūnaitė


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *