Piešimo popietė

Gegužės 11 d. visi priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokiniai, lydimi savo klasių vadovių, išskubėjo į miestelio centre esančią Turgaus aikštę, kur buvo surengta piešimo popietė „Pavasario spalvos“.

Smagu buvo stebėti  kaip vaikų rankelėse keičiasi kreidelių spalvos, vienas už kitą gražesni randasi piešiniai ant asfalto. Į pagalbą savo vaikams mielai atėjo ir pradinukų tėveliai. Jų kūryba gražiai įsiliejo į pavasario spalvų paletę.

Vaikų nuoširdžiais darbais džiaugėsi miestelio seniūnas, kiti seniūnijos darbuotojai, kurie mažuosius dailininkus pavaišino saldainiais.

Nutilus vaikų klegesiui, aikštėje liko daugybė spalvotų gėlių žiedų, plazdenančių drugelių, sparnais mojančių paukščių…  Grįžę į klases mokiniai spėliojo,  kiek dienų išsilaikys jų kurti darbeliai, ar greitai aplankys miestelį lietus…

Pradinių klasių mokytoja Marytė Mažeikienė

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *