Akcija „DAROM 2018“ darželyje

-Skubėkit, krutėkit!-
Pavasaris šaukė.-
Išvykite netvarką,
Nieko nelaukę.
(V. Laužikas „Tvarka“)

Balandis – švaros, tvarkos mėnuo. Penktadienį vyko aktyvi ir draugiška akcija „DAROM 2018“.

Darželio grupių vaikai, nešini įrankiais, reikalingais darbui, ėjo tvarkyti savo darželio kiemo, žaidimų aikštelės. Mažieji rinko šiukšles, grėbė lapus; viską dėjo į karučius ir vežė į sutartas vietas.

Po darbų džiaugėmės padarytu darbu ir gražiu oru. Vaišinomės skanėstais, gėrėme sultis. Dėkojame tėveliams už atneštus įrankius vaikams.

Grupės auklėtoja Raimonda Žvirblienė


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *