Viktorina – konkursas “Aš myliu Lietuvą”.

Pasaulyje daug gražių šalių ir miestų, tačiau žmogui pati gražiausia ta šalis, kurioje jis gimė. Ta šalis – jo namai, ta šalis – jo Tėvynė.

Kovo 9 d. gimnazijos bibliotekoje šurmuliavo gausus pradinukų būrys. Vyko viktorina – konkursas “Aš myliu Lietuvą”. Klasių komandos išradingai prisistatė nuotaikingais šūkiais, dainuodami skambias liaudies dainas ir deklamuodami eilėraščius apie gimtinę. Dalyviai turėjo įveikti 3 turus: geltonąjį – atsakyti į klausimus apie Lietuvą: kalbą, tikėjimą, istoriją, įžymius žmones, žaliąjį –  pasakyti gimtinės, artimos aplinkos žymiausias, gražiausias vietas, raudonąjį – iš sumaišytų žodžių skiemenų sudėti mums visiems brangius žodžius: Lietuva, Gimtinė, Pagarba, Tėvynė, Nemunas….

Džiugu, kad į renginį atvyko ir tėveliai, susibūrė į Tėvų komandą ir aktyviai dalyvavo visuose viktorinos turuose. Visiems teko prisiminti Lietuvos istorijai reikšmingus įvykius, datas bei asmenybes. Dalyviai noriai atsakinėjo, stebino savo žiniomis ir rinko gausų riešutėlių derlių. Viktorinos – konkurso komandos apdovanotos padėkos raštais už kūrybiškumą, sumanumą ir puikias žinias apie Lietuvą.

                                        Prad. kl. mokytoja J. Vainauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *