Viktorina – konkursas “Aš myliu Lietuvą”.

Pasaulyje daug gražių šalių ir miestų, tačiau žmogui pati gražiausia ta šalis, kurioje jis gimė. Ta šalis – jo namai, ta šalis – jo Tėvynė.

Kovo 9 d. gimnazijos bibliotekoje šurmuliavo gausus pradinukų būrys. Vyko viktorina – konkursas “Aš myliu Lietuvą”. Klasių komandos išradingai prisistatė nuotaikingais šūkiais, dainuodami skambias liaudies dainas ir deklamuodami eilėraščius apie gimtinę. Dalyviai turėjo įveikti 3 turus: geltonąjį – atsakyti į klausimus apie Lietuvą: kalbą, tikėjimą, istoriją, įžymius žmones, žaliąjį –  pasakyti gimtinės, artimos aplinkos žymiausias, gražiausias vietas, raudonąjį – iš sumaišytų žodžių skiemenų sudėti mums visiems brangius žodžius: Lietuva, Gimtinė, Pagarba, Tėvynė, Nemunas….

Džiugu, kad į renginį atvyko ir tėveliai, susibūrė į Tėvų komandą ir aktyviai dalyvavo visuose viktorinos turuose. Visiems teko prisiminti Lietuvos istorijai reikšmingus įvykius, datas bei asmenybes. Dalyviai noriai atsakinėjo, stebino savo žiniomis ir rinko gausų riešutėlių derlių. Viktorinos – konkurso komandos apdovanotos padėkos raštais už kūrybiškumą, sumanumą ir puikias žinias apie Lietuvą.

                                        Prad. kl. mokytoja J. Vainauskienė

DSC_0025 (Copy)
DSC_0074 (Copy)
DSC_0102 (Copy)
DSC_0137 (Copy)
DSC_0048 (Copy)
DSC_0071 (Copy)
DSC_0165 (Copy)
DSC_0191 (Copy)
DSC_0218 (Copy)
DSC_0220 (Copy)
DSC_0223 (Copy)
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *