“Brain Quiz”

Kovo 21 d. Telšių “Germanto” progimnazijoje vyko anglų kalbos viktorina-konkursas “Brain Quiz” („Protų mūšis“) apie Angliją, jos istoriją, kultūrą, įžymias vietas ir žmones. Šiame renginyje su dar 8 rajono komandomis savo jėgas išbandė ir mūsų gimnazijos 5-8 klasių mokinių komanda (A. Eirošius, S. Jonikaitė, A. Mačiūtė, M. Maneikis, K. Pilvinytė ir A. Simonavičiūtė), kuri pasivadino “The Brotherhood of Owls” („Pelėdų brolija“), įkvėpta J. K. Rowling knygų apie Harį Poterį ir mūsų gimnazijos pavadinimo.

Mokinių nuomone, klausimai nebuvo patys lengviausi, nes jiems teko patirti ir nusivylimo kartėlį. Tačiau puikiai praleistas laikas ir savo jėgų išbandymas ne tik praturtino jų įprastą gyvenimą mokykloje, bet ir suteikė progą atstovauti savo gimnazijai rajone pirmąkart vykusiame renginyje anglų kalba.

Anglų kalbos mokytoja Neringa Lemežienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *