Inkilų kėlimo akcija Žvėrinčiuje

2018 m. kovo 23 d. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos jaunųjų miško bičiulių būrelio „Lazdynukas“  nariai, pakviesti Ubiškės girininkijos girininko Petro Mažeikos, dalyvavo inkilų kėlimo akcijoje Žvėrinčiuje. Akcijos metu buvo pakabinti mokinių ir jų tėvelių sukalti bei girininko atnešti inkiliukai. Vėliau visi ragavo medinčiaus Petro Dabrišiaus išvirtos arbatos, kepė dešreles ir džiaugėsi atbundančia gamta.

3 (Copy)
10 (Copy)
8 (Copy)
4 (Copy)
6 (Copy)
9 (Copy)
12.. (Copy)
12. (Copy)
11 (Copy)
21 (Copy)
20 (Copy)
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *