Draugiškos tarpklasinės kvadrato varžybos

Komandinis žaidimas „Kvadratas“, kaip ir kiti judrieji žaidimai su kamuoliu, vaikų yra labai mėgiamas. Pradinukai mėgsta šį žaidimą ir dažnai žaidžia jį per kūno kultūros pamokas. Tai puikus žaidimas, kurio metu vaikai mokosi bendrauti tarpusavyje, mokosi suburti komandą, greitai reaguoti, bėgti, gaudyti kamuolį ir išmušti kitą žaidėją.

Vasario 12 dieną 3-5 klasių mokiniai buvo pakviesti sužaisti draugiškas tarpklasines kvadrato  varžybas. Šių varžybų iniciatorius ir vykdytojas kūno kultūros mokytojas S. Statkus. Rungtyniavo trečiokų – penktokų, trečiokų – ketvirtokų ir ketvirtokų – penktokų komandos. Varžybos buvo įdomios ir azartiškos. Komandų  atstovai – berniukai ir mergaitės – kovėsi su dideliu užsidegimu. Kiekvieną komandą palaikė savi sirgaliai. Daug gerų emocijų patyrė ne tik varžybų dalyviai, bet ir juos palaikantys mokiniai, trečiokų ir ketvirtokų mokytojos.

Neišduosime koks buvo šių varžybų rezultatas. Pasakysime tik tiek – laimėjo Draugystė!

Prad. kl. mokytoja J. Vainauskienė


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *