Spektaklis Tryškiuose

Vasario 8 dieną Tryškių kultūros centre buvo parodytas išskirtinis spektaklis. Spektaklis, nešantis stiprų idėjų užtaisą: Lietuva gali būti svajonių šalis, negalima lietuvių vadinti žydšaudžių tauta, didieji Antrojo pasaulinio karo sukrėtimai vis dar veikia žmonių sąmonę. Kauno teatro klubo režisierė Ina Pukelytė kurdama spektaklį „Shalom, Bellissima!” pagal autentišką litvakės Bellos Shirin gyvenimą, pristatė antros Holokausto kartos patirtis. Kodėl Tryškiuose? Bella kaunietė, bet jos tėvo ir  protėvių šaknys čia, miestelyje prie Virvytės. Tad nieko stebėtina, kodėl žiūrovų buvo daug. Tuo labiau prieš porą metų Bella lankėsi gimnazijoje. Dar viena įdomybė – žydiškų valgių degustacija.

Spektaklis, kuriam besibaigiant kalbėjo pati Bella Shirin, skelbia besąlygišką bendravimo ir bendradarbiavimo idėją tarp tautų ir atskirų žmonių.

Rita Masiulienė


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *