Ketvirtokų pažintis su profesijomis

Vasario 1 dieną ketvirtos klasės mokiniai labai aktyviai domėjosi įvairiomis profesijomis. Puikią pamoką apie virėjos darbą pravedė mokinės Dairos mama. Ji nuoširdžiai papasakojo apie daug išmanymo  reikalaujantį darbą,  vaikus mokė, kaip reikia pagaminti gardžius patiekalus, kaip tinkamai elgtis su įvairiais įrankiais virtuvėje, kaip apsisaugoti nuo tykančių pavojų gaminant maistą.

Vėliau mokiniai nuvyko į miestelio gaisrinę, kur susidomėję apžiūrėjo ten esančią įrangą,  susipažino su pavojingu, daug fizinio pasirengimo  reikalaujančiu gaisrininko darbu.

Ketvirtokės Viltės mama dirba pardavėja, todėl  mielai sutiko priimti profesijomis besidominčius vaikus parduotuvėje „Čia“. Ji  pasakojo apie pardavėjos darbą, kurį dirbant reikia daug atidumo, kantrybės.

Tą dieną gimnazijos bibliotekoje buvo surengtas susitikimas su miestelio klebonu Dariu Povilaičiu. Išklausę jo  pasakojimo apie kelią iki kunigystės , mokiniai suprato, kad yra darbų, kuriems reikia ne tik daug žinių, bet ir pašaukimo.

Svajos Vakarės mama dar rudenį  ketvirtokus pakvietė į molio dirbtuvėlę,  kurioje vaikai   domėjosi  jos įdomiu darbu. Susipažinę su molio savybėmis, mokiniai patys pabandė sukurti darbelius  virvelinės keramikos būdu . Vėliau, jau krosnyje išdegtus molinius dubenėlius  ,  mokinės mama pakvietė  nuglazūruoti.  Tik nagingos keramikės  pamokymų dėka darbeliai tapo patys gražiausi.

Norime padėkoti  profesijų dienoje dalyvavusiems  mokinių tėveliams , palinkėti  stiprios  sveikatos, kantrybės jų atsakinguose ir labai reikalinguose darbuose.

              mokytoja Marytė Mažeikienė


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *