Litexpo Vilniuje

Sausio 26 dieną Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos mokiniai paskatinti geografijos mokytojos Vaidos Raibužienės lankėsi Parodų ir kongresų centre Litexpo Vilniuje. Ten vykusips tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos “Keliauk kitaip” metu organizuotas geografijos konkursas 6-8 ir 9-12 klasių mokiniams, geografijos pamoka “Islandija” netradicinėje aplinkoje. Taip pat buvo galima susitikti su rašytojais, keliautojais, žinomais žmonėmis. Geografijos žinių konkurse dalyvavo 841 moksleivis iš 100 Lietuvos mokyklų. Paskelbti rezultatai džiugino ir mokinius, ir mokytoją, ir visą bendruomenę. 6-8 klasių grupėje 15 taškų surinko Aistė Simonavičiūtė (pagal taškus 9 vieta), 14 taškų Kamilė Pilvinytė (pagal taškus 10 vieta); 9-12 klasių mokinių grupėje 16 taškų surinko Mintautas Einingis (pagal taškus 5 vieta), 15 taškų surinko Mindaugas Kumža (pagal taškus 6 vieta), 13 taškų surinko Sabina Bulkšaitė )pagal taškus 8 vieta), po 10 taškų surinko ir 10 vietą užėmė Mantas Kobcevas, Juozas Girtas ir Aurelija Raudytė. Mokinius lydėjo ir visokeriopai jiems talkino Rita Masiulienė, Neringa Lemežienė ir Vaida Raibužienė.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *