Profesijų diena

Gimnazijoje vyko tradicinės Profesijų dienos, kurių tikslas – supažindinti ugdytinius su įvairiom specialybėm, suteikti jiems saviraiškos bei platesnio savęs pažinimo galimybes, skatinti jų motyvaciją sėkmingais pavyzdžiais, įtraukti į renginį tėvelius, buvusius mokinius…

Šiemet profesinio veiklinimo renginį padalinome į dvi dienas: sausio 31 d. I-IV klasių mokiniams buvo pristatyti II klasės merginų kurti skaidrių filmukai „Mane įkvepiantis žmogus“, suorganizuotas susitikimas su Šiaulių regiono karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Telšių poskyrio vyr. seržantu Giedriumi Jaruckiu, praktinis savęs pažinimo užsiėmimas su psichologe Inga Motuzaite bei LCC lektoriaus Emilijaus Griciaus paskaita apie mąstymą, kurios paklausyti pakvietėme ir kaimyninės Kaunatavos pagrindinės mokyklos vyresnių klasių mokinius. Vėliau dalyvių veiklos išsiskyrė: I-II klasių mokiniai išvyko susipažinti su Kuršėnų politechnikos mokykla, kurioje jiems buvo pravesti praktiniai padavėjo ir barmeno, automobilių mechaniko bei pardavėjo profesijos praktiniai užsiėmimai, o III-IV klasių gimnazistų laukė tradicinis itin mėgstamas ir daug įspūdžių bei gerų emocijų, įkvėpimo suteikiantis susitikimas su buvusiais auklėtiniais.

            Priešmokyklinės grupės ir pradinių bei 5-8 klasių mokiniams profesinio veiklinimo užsiėmimai, kuriuos organizavo klasių auklėtojos bei Mokinių parlamentas, vyko vasario 1 d. Klasės lankėsi tėvelių darbovietėse, susitiko su miestelio klebonu Dariumi Povilaičiu, dalyvavo kūrybinėse veiklose, viktorinose, protmūšyje, žiūrėjo filmus apie profesijas…

Abi dienas aktų salėje buvo galima apžiūrėti mūsų mokinių grafikos darbų „Mano svajonių profesija“ parodą.

Ugdymo karjerai koordinatorė                                   Nomeda Dužinskaitė-Statkienė


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *