Išvyka į Akmenės krašto muziejų

Gegužės 17 d. antros klasės mokiniai  lankėsi Akmenės krašto muziejuje.  Atvykus į muziejų, buvome pakviesti  į edukacinę klasę. Dalyvavome edukaciniame užsiėmime “Vilna, vilnele, nuvelk drugelį”. Mokiniai mokėsi velti drugelius. Užsiėmimo vadovei parodžius ir paaiškinus kaip reikia velti vilną, vaikai pasinėrė į darbus ir taip, vienas po kito, gimė nauji vaikų rankų darbo kūriniai – spalvingieji drugeliai. Savo darbelį kiekvienas parsivežė namo. Po šios veiklos ėjome apžiūrėti drugelių kambario. Čia antrokai susipažino su daugel metų kaupta drugelių kolekcija. Mokiniai patyrė daug nepakartojamų įspūdžių, gėrėjosi drugelių įvairove, spalvingumu. Susidomėję klausėsi pasakojimo apie nuostabiausių dieninių drugių  rūšis. Vaikai žavėjosi ryškių spalvų, įvairių formų ir dydžių drugeliais. Didžiausią susidomėjimą sukėlė patys didžiausi, spalvą keičiantys drugeliai. Susižavėję stebėjome tikrus drugelius, jų gyvenamą aplinką.  Turėjome unikalią progą pasivaikščioti specialioje patalpoje, pamatyti ir net prisiliesti prie tropinių drugelių. Muziejuje aplankėme ir senovinių buities rakandų, drabužių, drožinių ekspoziciją, akmenų ir fosilijų kambarius, apžiūrėjome fitozauro liekanas.

Po ekskursijos muziejuje pažintinę kelionę tęsėme toliau. Papilės miestelyje aplankėme rašytojo S. Daukanto paminklą, penkiolikamienę liepą,  beždžionių tiltą. Pasigėrėję gamtos ir žmonių kūryba, išmėginę drąsą, keliavome toliau. Pagaliau pasiekėme ir galutinį išvykos tikslą –  Ventos regioniniame parke ties Ventos upe iškilusį apžvalgos bokštą. Netikėjau, kad mano mokinukai tokie drąsūs: nepabūgę aukščio, padrąsinti kartu vykusių mamyčių, be baimės lipo apžvalgos rato laipteliais. Kam pavyko pasiekti tikslą, kam ne, bet visi turėjo galimybę pasigėrėti Ventos upės vingiais, slėniais, pievomis, gražiais vaizdais iš aukštai. Sužavėti reginio, patyrę daug nepakartojamų įspūdžių, gerai nusiteikę, sėdome į mokyklinį autobusą ir pasukome namų link.

Pradinių klasių mokytoja J. Vainauskienė
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *