TREČIOKAI ETWINNING PROJEKTO „DINGUSIO AUGINTINIO BYLA“ NARIAI

Spalio pradžioje mūsų gimnazijos trečiokai prisijungė prie eTwinning projekto „The Case of the Missing Pet“ („Dingusio augintinio byla“), kurio veikla integruojama į anglų kalbos pamokas, ir tapo detektyvais kartu su projekto partneriais iš Italijos ir Ispanijos.

Jų pirmoji užduotis buvo išsiaiškinti, koks gyvūnas yra dingęs Marko (berniuko iš Anglijos miesto Liverpulio) augintinis. Susipažinę su galimais augintiniais knygelėje „From Head to Toe“ („Nuo galvos iki kojų pirštų“) ir apieškoję anglų kalbos kabinetą jie išsiaiškino, jog dingęs augintinis – dramblys, vardu Mr. Poppy (p. Aguona). Išsprendę pačią svarbiausią projekto mįslę trečiokai mokėsi kūno dalių pavadinimus anglų kalba ir sekė projekto partnerių veiklą. Projektas bus tęsiamas ir lapkričio mėnesį.

Mokytoja Neringa Lemežienė


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *