Pasitikome rudenį

Šiltus  orus keičiant apniukusiai rudens vėsai neverta nusiminti – atsiranda laiko rudens kūrybos darbeliams. Visą pirmąją spalio savaitę pradinukai skyrė kūrybinėms veikloms rudens tema. Vaikai galėjo pabūti gamtoje, pasidairyti tinkamos medžiagos darbeliams, stebėti, kokias spalvas ir nuotaiką dovanoja ruduo. Spalvingi darbeliai iš gamtinės medžiagos ir popieriaus papuošė pradinukų koridorių.                                                                          Pradinių klasių mokytoja Vilma Zamarienė

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *