Kūrybos skaitymai

Lazdynų Pelėdos kūrybos ir mokinių kūrybinių darbų, skirtų rašytojoms, skaitymas netradicinėse erdvėse – paskata domėtis kūrėjų, kurių vardu pavadinta mūsų gimnazija, palikimu ir gyvenimo peripetijomis. Su dvyliktos, dešimtos ir šeštos klasės mokiniais šie skaitymai vyko ant Šatrijos kalno netoli Luokės (pabandėme išvysti Ubiškę ir Bivainės girią, po kurią klajoja ramumo nerandanti Bivainės Driskiaus vėlelė), mokyklos bibliotekoje ir muziejuje. Mokiniai galėjo labiau pajausti rašytojų kūrybos savitumą, patiems kilo kūrybinių impulsų. Birželio mėnesį vyksime į gimtuosius rašytojų Paragius, skaitysime naujausius mokinių kūrybinius rašinius, dedikuotus Lazdynų Pelėdai.

Lietuvių kalbos mokytoja V. Jokubauskienė


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *