Pradinukų pasaulio pažinimo olimpiada

Vasario 26 dieną vyko pasaulio pažinimo olimpiada 2-4 klasių mokiniams “Mano gaublys”.

Užduotis rengė Lietuvos geografijos mokytojų asociacija, o renginį mokykloje koordinavo geografijos mokytoja Vaida Raibužienė.

Pradinių klasių mokiniai sprendė testo pavidalo užduotis. Įvertinus darbus paaiškėjo geriausiai pasirodę. Daugiausiai buvo galima surinkti 20 taškų. Iš antrokų 14 taškų surinko Dominykas Žvirblis (mokyt.Vilma Zamarienė). Geriausiai tarp trečios klasės mokinių pasirodė 12 taškų surinkęs Laimonas Radvilas (mokyt.Violeta Sakalauskienė). Geriausiai pasaulio pažinimą mokanti ketvirtokė yra Patricija Leščiauskaitė irgi surinko 14 taškų (mokyt.Janina Vainauskienė).                                 

Geografijos mokytoja Vaida Raibužienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *