Geografijos olimpiada

Vasario 14 dieną gimnazijoje vyko geografijos olimpiados mokyklinis turas. Septyniolika gimnazistų (I-IV klasių) pareiškė norą varžytis tarpusavyje.

Šių metų olimpiados tema “Amerika: nuo Aliaskos iki Ugnies Žemės”. Reikėjo atlikti labai įvairių užduočių: testą, teorinių ir praktinių. Įvertinus darbus, geriausiai pasirodę moksleiviai atstovaus mūsų gimnazijai rajono ture, kuris vyks kovo 12 dieną Telšių “Džiugo” gimnazijoje.

Linkime sėkmės ruošiantis ir varžantis rajone mūsų geriausiems geografams:

Aistei Simonavičiūtei (I kl.)
Ramantui Zajakinui (III kl.)
Kamilei Pilvinytei (I kl.)
Mindaugui Kumžai (IV kl.)
Juozui Girtui (IV kl.)
Artūrui Martinavičiui (III kl.)   

                                                        Geografijos mokytoja Vaida Raibužienė


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *