SAUSIO 13-oji – prisiminti privalome

Kiekvienas turime savo istoriją. Mūsų šeimos turi savo istoriją. Mūsų valstybės istorija – tai mūsų, mūsų tėvų ir senolių praeitis. Sausio 13-osios įvykiai liudija tautos vienybę, stiprybę, drąsą.

Penktadienio rytą visus įeinančius į mokyklą pasitiko stendas su mokinių mintimis. Per pirmąją pamoką visuose languose švietė atminimo žvakelės.

Pradinių klasių mokiniai susikaupimo valandėlei rinkosi gimnazijos bibliotekoje. Ant krūtinės prie širdelės priklijavę simbolinį neužmirštuolės žiedą ir uždegę 14 žvakelių žuvusiems atminti, žiūrėjome animacinius filmus, skirtus Laisvės gynėjų dienai paminėti. Aptarę matytus filmukus susikibome už rankų, taip išreikšdami savo pagarbą žuvusiems bei tikėjimą laisvės galia. Susikaupusias mintis mokinukai išliejo jas nupiešdami.

Prisiminti privalome.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *