Knygų Kalėdos 2018

Mūsų gimnazijoje, kaip ir visoje šalyje, jau septintus metus vyksta Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuojama akcija „Knygų Kalėdos“. Ją pasitikome papuošę iš knygų padaryta ir papuošta eglute.

Džiugu, kad kiekvienais metais vis daugiau mokyklos bendruomenės narių padovanoja bibliotekai naujų ar perskaitytų knygų. Šiais metais buvo padovanotos 44 knygos iš kurių net 18 buvo naujos. Už padovanotas knygas dėkojame Aistei (9 kl. padovanojo 4 knygas), Armandui (3 kl.), Urtei (2 kl.), Ramintai (9 kl.), Ivetai (4 kl. ), Ugniui (3 kl.), Vyteniui (1 kl. padovanojo savo ir mamos perskaitytų 14 knygų ) ir jo mamai Sigitai, broliams Mantui (1 kl.) ir Svajūnui (4 kl.) bei jų mamai Jurgitai (padovanojo 5 naujas knygas), Betai (1 kl.) ir Matui (5 kl.) bei jų mamai Kristinai (padovanojo 13 vaikiškų knygelių) ir mokytojai Ritai (padovanojo 4 perskaitytas knygas). Ateik į biblioteką, apžiūrėk dovanotų knygų parodą, išsirink ir perskaityk knygą. Juk knyga, anot E. Fagės, tai nedidelis įrankis, pažadinantis mūsų sugebėjimus mąstyti, tai minties variklis, išjudinantis protą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *