Šiaurės šalių literatūros savaitė

2018 lapkričio 12 dieną, pirmadienį, prasidėjo jau 7 kartą mūsų gimnazijoje  Šiaurės šalių literatūrai skirta savaitė. Visą savaitę bibliotekoje šurmuliavo pradinių klasių mokiniai. Tamsiausiu metų laiku uždegėme žvakes ir skaitėme knygą. Tai yra pagrindinė Šiaurės šalių literatūros savaitės idėja. Šių metų tema „Šiaurės herojai“. Pradinių klasių mokiniams skaityti buvo pasiūlyta švedų Eliaso ir Agnes Vahlundų knyga vaikams „Superherojų vadovas“. Vėliau mokiniai piešė savo įsivaizduojamus herojus, kurie papuošė bibliotekos lentynas.

Šiaurės šalių literatūros savaitė (anksčiau – Šiaurės šalių bibliotekų savaitė) yra Šiaurės šalių asociacijų “Norden” federacijos kuruojamas projektas, propoguojantis skaitymą, Šiaurės šalių literatūrą, puoselėjantis garsinį skaitymą, šiaurietišką pasakojamąją tradiciją ir literatūrą, švietimo idealus Šiaurėje bei kaimyniniuose regionuose. Šiais metais skaitymuose dalyvavo 2562 bibliotekos iš 13 šalių.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *