Penktokai istorijos konkurse

Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijoje vyko tradicinis penktokų  istorijos konkursas ,,Telšių rajono istorijos žinovai“.
Šių metų konkurso tema ,,Tarpukario Lietuvoje“, skirta Lietuvos šimtmečiui. Dalyvavo dešimt komandų iš Telšių miesto ir rajono mokyklų. Mūsų mokyklos penktokai Arlauskytė Gabrielė, Bagdonaitė Gabrielė, Eirošius Arminas, Muškauskas Augustas, Žulkutė Ugnė puikiai pristatė namų darbą, sprendė testą, kryžiažodį, sudėjo dėlionę, rikiavo įvykius chronologine tvarka, atpažino istorines asmenybes bei Telšių tarpukario architektūros objektus. Komanda laimėjo II vietą, dalyviai apdovanoti prisiminimo dovanėlėmis. Sveikiname, esate šaunuoliai.

Istorijos mokytoja Nijolė Pocevičienė

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *