Įvertinimui – reikia laiko.

Norisi papasakoti apie balandžio 5-7 dienų išvyką į Lenkiją!
Ką mes ten veikėme? Aplankėme Varšuvos Koperniko mokslo centrą, susipažinome su atstatytu Varšuvos senamiesčiu. Nors ir kelionės atstumas buvo itin varginantis (iš viso nuvažiavome apie du tūkstančius kilometrų!) tačiau Zakopanėje matytas Tatrų kalnų įspūdis, net ir rūku apniukusią dieną, buvo ypatingas. Veličkos druskų požemiai sužavėjo savo dydžiu ir gyliu (leidomės 58 metrus gilyn į žemę. Ir čia buvo tik pradžia!) Su Krokuva susipažinome paskutinę išvykos dieną. Vavelio pilį saugantis drakonas mus pasitiko spjaudydamas ugnį, o Jogailos kapą galėjome pamatyti iš arti. Šventos Marijos bažnyčia ( skirtingų aukščių bokštais.Viename iš jų kas valandą groja trimitininkas, kuris niekad neužbaigia savo dainos), nukirsdintos galvos skulptūra, viduramžius menantis Krokuvos universiteto kiemas, turgaus aikštė, susitikimas su vietiniu lenkų didiku, Žalgirio mūšio paminklo didybė…
Įspūdžių begalybės!
Už galimybę keliauti kartu dėkojame Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos biologijos mokytojai Giedrei!
Norite apie kelionę išgirsti daugiau? Įspūdžiais mielai pasidalinsime abi. Chemijos-biologijos mokytoja Dalia ir aš.
Kiekviena kelionė praplečia akiratį. Sėkmės keliaujant!
Biologijos mokytoja Julija

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *