KALBŲ KENGŪROS 2018 ANGLŲ KALBOS REZULTATAI

Kaip ir kasmet mūsų atkaliausieji gimnazistai kovo pradžioje dalyvavo anglų kalbos KENGŪROS konkurse, kurio rezultatų teko nekantriai laukti porą mėnesių. Balandžio pabaigoje pasirodę rezultatai nudžiugino tiek mokytojus, tiek ir pačius dalyvius: šių metų prizininkų būrelis kaip niekad gausus aukščiausių įvertinimų. AUKSINĖS KENGŪROS DIPLOMAIS apdovanoti trys mokiniai: Skaistė Jonikaitė (6 kl.), Mykolas Maneikis (7 kl.) ir Andrius Kobcevas (8 kl.). SIDABRINĖS KENGŪROS DIPLOMAI atiteko Pauliui Erleckiui (IV kl.) ir Mintautui Einingiui (IV kl.), o ORANŽINĖS KENGŪROS DIPLOMAI – Evelinai Molytei (IV kl.) ir Eimintui Šemetai (IV kl.).Kitiems konkurso dalyviams skirtos padėkos už dalyvavimą.

Dėkojame dalyviams, sveikiname prizininkus ir linkime sėkmės AUKSINĖS KENGŪROS DIPLOMŲ savininkams, kurie rudenį turės galimybę išbandyti jėgas KALBŲ KENGŪROS LYDERIŲ ture.

kenguros rezultatai 2018

Anglų kalbos mokytoja Neringa Lemežienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *