Inkilėlių paroda bibliotekoje

Visi su nekantrumu laukėme pavasarį sugrįžtančių paukščių. Mūsų gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai ir visų pradinių klasių mokiniai su tėvelių pagalba pagamino inkilėlių modelius. Visų darbelių paroda „Pasitikime sugrįžtančius paukščius“ puikavosi mokyklos bibliotekoje net tris savaites. Mokinių kūrybą galėjo apžiūrėti ir klasės draugai, ir vyresnių klasių mokiniai, ir mokytojai. Parodą aplankė ir keletas tėvelių. Mokinukų išradingumui nebuvo ribų. Nameliai paukšteliams buvo pagaminti iš medžio, plastilino, beržo šakelių, kartono, plastikinės taros bei tetra pakuočių, o kad būtų mielesni, dar ir padekoruoti popieriaus karpiniais, pačių pieštais piešinukais, gėlytėmis, drugeliais…

Balandžio  19 dieną įvyko parodos uždarymas. Priešmokyklinio ugdymo grupės ir visų pradinių klasių mokinukai susirinkę bibliotekoje dar kartą pasidžiaugė pagamintais inkilėliais. Už gražius darbelius bei išradingumą mažieji kūrėjai buvo paskatinti padėkos raštų.

Smagu, kai mažos rankytės stengiasi ir bando kurti gėrį ir grožį.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *