Pažintinė ekskursija

Kovo 28 -29 d. priešmokyklinės ugdymo grupės ir 1-3 klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis vyko į pažintinę – edukacinę išvyką.

Kelionę pradėjome nuo apsilankymo Telšių turizmo informacijos centre.  Zuikio Puikio Velykinėse dirbtuvėse vykusiame edukaciniame užsiėmime mokiniai sužinojo daug įdomybių apie šv. Velykas, smagiai praleido laiką gamindami Velykinius darbelius. Visi dalyviai buvo apdovanoti Zuikio Puikio lauktuvėmis – šokoladiniais kiaušiniais.

Žemaičių muziejuje “Alka” susipažinome su  gimtojo krašto paveldo kultūrinėmis vertybėmis. Archeologijos ekspozicijų salėje mokiniai susidomėję apžiūrėjo įvairias ginklų, įrankių, papuošalų  kolekcijas. Daug nuostabos sukėlė stebint Abelio Bajaus krautuvės, mokyklos, ligoninės eksponatus, apžiūrint senovinius baldus, pinigų ir medalių kolekcijas, įvairias rūpintojėlių skulptūras, kryžius. Vaikai buvo sužavėti gamtos skyriaus eksponatais – stebino gausi žvėrių ir paukščių iškamšų kolekcija.   Daug džiugių emocijų suteikė apsilankymas  muziejaus balkone –  mokiniai turėjo galimybę pamatyti Telšių miestą ir Masčio ežerą iš aukštai,  pasigėrėti puikiu kraštovaizdžiu.

Prad. kl. mokytoja J. Vainauskienė


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *