Vasario 16-oji

Vasario 16-ąją Lazdynų Pelėdos gimnazijos bendruomenė kartu su tryškiečiais rinkosi Tryškių kultūros centre  švęsti atkurtos valstybės 100-mečio jubiliejų. Šventė, pražydusi trispalvėm, sujungė praeitį ir dabartį.  Eilėraščių posmai, dainos, šokiai, muzika kėlė džiaugsmo jausmą ir pasididžiavimą Lietuvos kūrėjais ir garbinga tautos istorija. Susirinkusiuosius  pasveikino Tryškių seniūnas I. Motiejūnas. Tryškių parapijos klebonas D. Povilaitis kvietė suprasti, kaip svarbu sugrįžti į gimtuosius namus ir dalintis duona. Tryškių bendruomenės pirmininkė A. Simonavičienė perskaitė Seimo nario V. Bukausko sveikinimą savo žemiečiams.  Iškilminga Telšių muzikos mokyklos pučiamųjų orkestro muzika, mūsų gimnazijos mokinių pasirodymai ir jų kvietimas galvoti apie Lietuvą šiandien, gyventi joje šiandien, dirbti, mokytis, mylėti, kurti suteikė visiems šventinio džiaugsmo.

Mokytoja Irena Baranauskienė


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *