Iškilmingas minėjimas sostinėje

Vasario 15 dieną  teko garbė dalyvauti viename reikšmingiausių Vasario 16-osios renginių – iškilmingame Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui skirtame minėjime Seime. Renginio vieta parinkta neatsitiktinė – Kovo 11-oios akto salė. Dalyviai – Vasario 16-osios Akto signatarų, Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Tarybos, priėmusios 1949 m. vasario 16 d.  deklaraciją, narių giminės, Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signatarai, visuomenės atstovai. Seime išklausėme istorikų ir ambasadorių Alfonso Eidinto ir Vytauto Žalio pranešimus, įspūdingą prezidento Valdo Adamkaus žodį apie svarbiausią šimtmečio pamoką: “Visi išvien, vienas su kitu, vienas už kitą, vienas dėl kito“.  Buvo priimta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio deklaracija, kurią savo parašais patvirtinome visi dalyviai, atminčiai liko šį faktą patvirtinantis ženkliukas.

Parsivežėme pasirašytos deklaracijos idėjas: „tikėjimą savo valstybe, valią veržtis į priekį ir atsakomybę kurti gerovę visiems“.

Mokytoja Rita Masiulienė


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *