JUDUMO DIENA

Europos judumo savaitė yra didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai vyksta kasmet rugsėjo 16-22 dienomis. Šia kampanija siekiama skatinti Europos šalių vietos valdžios institucijas diegti ir populiarinti tvarias transporto priemones bei paskatinti gyventojus išbandyti susisiekimo automobiliais alternatyvas.

Mūsų gimnazija šiame judėjimo renginyje dalyvauja kiekvienais metais. Per šiemetinį renginį judėjimo būdą ir veiklas rinkosi pačios klasės ir rugsėjo 22 dieną tai įgyvendino. Kadangi renginio data sutapo su rašytojos Lazdynų Pelėdos jubiliejinėmis gimimo metinėmis ir mūsų gimnazijai suteikto jos vardo dvidešimt penkmečiu, tai šios dienos veikla paminėjom ir pagerbėm rašytoją Lazdynų Pelėdą.

Mokytojas Saulius Statkus


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tryskiumok/domains/tryskiumokykla.lt/public_html/wp-content/plugins/ultimate-responsive-image-slider/layout.php on line 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *