2017 m. gegužės 29d. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos stadione aidėjo juokas, skanduotės ir komandų palaikymo šūksniai. Pirmą kartą buvo suorganizuota bendra  I – IV klasių draugiška sporto popietė „Vikrūs ir greiti“.

Mokiniai, pasiskirstę i keturias komandas, savo jėgas išbandė įvairiose estafetėse ir rungtyse. O šventės pabaigoje moksleiviams buvo įteiktos padėkos ir priminta, kaip saugiai praleisti vasarą ir išvengti skaudžių nutikimų.

Dėkojame pradinių klasių mokytojoms Violetai Sakalauskienei, Janinai Vainauskienei, Marytei Mažeikienei ir Vilmai Zamarienei už gerą pradžią skatinant mokinių aktyvumą ir judrumą, už suteiktas džiugias emocijas! Taip pat, ačiū mamai, kuri išdrįso ir kartu su vaikais dalyvavo estafetėse!

Tikimės, kad sporto šventė taps tradicine ir pritrauks daugiau tėvelių!

2kl. mokinio Svajūno Darijaus Dapšio mama Jurgita Žabaliūnaitė

DSCN4684 (Copy)