Kūrybinių darbų paroda „Velykų medis“

Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos darželis aktyviai įsijungė į tarptautinę kūrybinių darbų parodą „Velykų medis“. Parodos tikslas buvo skatinti ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir pradinių mokyklų bendruomenių socialines partnerystes, užtikrinti lietuvių liaudies tradicijų puoselėjimą, skatinti vaikų kūrybiškumą, saviraišką.

Įstaigos pedagogai, tėveliai, vaikučiai įvairia technika dekoravo kiaušinius. Prieš pradedant dekoruoti kiaušinį, iš jo lukšto reikėjo išpūsti kiaušinio turinį. Išpūstą kiaušinio lukštą dažė įvairiomis spalvomis, jį dekoravo įvairiais margučių marginimo raštais, tautiniais simboliais. Dekoruotus margučius auklėtojos suvėrė ant vieno siūlo, padarydamos margučių girliandą. Visi marginti kiaušiniai buvo sukabinti ant medžio, augančio darželio kieme. Vaikai aktyviai ir noriai dalyvavo parodoje ir džiaugėsi savo papuoštu medžiu.

Dėkojame vaikučiams bei jų tėveliams už aktyvų dalyvavimą.

DSC_0411 (Copy)
DSC_0412 (Copy)