„Gelbėkit vaikus“ organizacija jau 10 metų kuria tradiciją – inicijuoja Solidarumo bėgimą. Į šią socialinę akciją kasmet jungiasi vis daugiau Lietuvos ugdymo įstaigų, ši iniciatyva neaplenkė ir mūsų bendruomenės.

Gimnazijos bendruomenė bėgo už bendrystę, empatiją ir pagalbą vaikams. Akcijos dalyviai skaičiavo prabėgtus stadiono ratus ir kilometrus, už prabėgtą atstumą bėgimo dalyviai iš savo rėmėjų rinko paramą ir kartu prisidėjo kuriant lengvesnį rytojų vaikams. Po bėgimo, kad sparčiau jėgas atgautume,  fizinio ugdymo mokytojas Saulius Statkus akcijos dalyvius vaišino gardžia, ant laužo virta arbata.

Norime nuoširdžiai padėkoti rėmėjams: tėveliams, globėjams, broliams, sesėms, dėdėms, tetoms ir visiems, kurie liko neabejingi šiai socialiniai iniciatyvai.

Judumo  savaitę 🤸‍♀️ mūsų gimnazijos mokiniai pradėjo aktyviai mankštindamiesi. Kasdien rytine mankšta žadino savo kūną ir mintis. Kviečiame ir jus aktyviai pajudėti ne tik per judumo savaitę.