„Gelbėkit vaikus“ organizacija jau 10 metų kuria tradiciją – inicijuoja Solidarumo bėgimą. Į šią socialinę akciją kasmet jungiasi vis daugiau Lietuvos ugdymo įstaigų, ši iniciatyva neaplenkė ir mūsų bendruomenės.

Gimnazijos bendruomenė bėgo už bendrystę, empatiją ir pagalbą vaikams. Akcijos dalyviai skaičiavo prabėgtus stadiono ratus ir kilometrus, už prabėgtą atstumą bėgimo dalyviai iš savo rėmėjų rinko paramą ir kartu prisidėjo kuriant lengvesnį rytojų vaikams. Po bėgimo, kad sparčiau jėgas atgautume,  fizinio ugdymo mokytojas Saulius Statkus akcijos dalyvius vaišino gardžia, ant laužo virta arbata.

Norime nuoširdžiai padėkoti rėmėjams: tėveliams, globėjams, broliams, sesėms, dėdėms, tetoms ir visiems, kurie liko neabejingi šiai socialiniai iniciatyvai.

Judumo  savaitę 🤸‍♀️ mūsų gimnazijos mokiniai pradėjo aktyviai mankštindamiesi. Kasdien rytine mankšta žadino savo kūną ir mintis. Kviečiame ir jus aktyviai pajudėti ne tik per judumo savaitę.

SOLIDARUMO BĖGIMAS DARŽELYJE

Šiandien, spalio 3 dieną, vaikai ir mokytojos dalyvavo tradiciniame organizacijos „Gelbėkit vaikus“ inicijuotame Solidarumo bėgime. Šios iniciatyvos tikslas – ugdyti solidarumą, bendrystę, pagalbą ir palaikymą šalia esantiems. Taip pat skatinti fizinį aktyvumą ir patirti judėjimo džiaugsmą.

Visi pasipuošę ,,Gelbėkit vaikus‘‘ lipdukais, bėgimo metu įveikė bėgimo atkarpą. Vaikams buvo įteikti diplomai – padėkos. Ugdytiniai patyrė daug džiugių emocijų.

Mokytojos R. Žvirblienė ir R. Jazdauskienė