TRYŠKIŲ DARŽELIO VAIKŲ GERUMO AKCIJA

,,Gerumo nebūna per daug“ – taip vadinosi akcija, kurioje dalyvavo Tryškių darželio
vaikai ir tėveliai. Kalėdos – tai ne tik dovanų laukimas, tai šventė, per kurią nenori būti vienas. Labai svarbus mylimų žmonių artumas, pokalbiai, pasisėdėjimai, gražūs žodžiai… Vienišam žmogui kartais reikia tiek nedaug: truputį dėmesio, gero žodžio, šypsenos.

Gruodžio mėnesį darželio vaikai gamino atvirutes, lipdė iš molio įvairias vazeles, kūrė
žaisliukus, kurie buvo skirti vienišam seneliui, mokytojui. Visos dovanėlės išdalintos iki Šv.
Kalėdų. Buvo gera matyti seniai aplankyto žmogaus akis… Jos buvo kupinos dėkingumo ir
džiugesio…

Pasak Henrio Deivido Toro, patys švelniausi augalai prasiskverbia per pačią kiečiausią žemę, per uolų plyšius. Taip ir gerumas. Jis auga kiekvieno mūsų viduje, todėl turime jį įsileisti į savo širdis.

Norime padėkoti vaikams, tėveliams, darbuotojams, kurie neliko abejingi ir prisidėjo prie šios gražios iniciatyvos.

Mokytojos Raimonda Žvirblienė ir Rasa Jazdauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook