Ugdomoji diena, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Kovo 10 dieną gimnazijoje vyko įvairios veiklos, skirtos Kovo 11-ajai paminėti. Užsiėmimų metu pradinių klasių mokiniai darė Lietuvos vėliavos spalvų drugelius, kuriais vėliau papuošė gimnazijos langus, piešė Lietuvai dedikuotus piešinius, mokėsi dainų apie Tėvynę. Vėliau vaikai dalyvavo viktorinoje „Ką aš žinau apie Lietuvą“, organizuotą gimnazijos bibliotekininkės Z. Žalienės. Po smagios viktorinos grįžę į klases pradinių klasių mokiniai mokėsi giedoti Tautišką giesmę. Kol vieni moksleiviai dalyvavo gimnazijoje vykusiose veiklose, kiti repetavo kultūros centre  ir ruošėsi vakaro koncertui.

   5−12 klasių mokiniai taip pat aktyviai dalyvavo šventinėse veiklose. Pirmą pamoką jie dailyraščiu rašė tekstus „Bitelės ir jų piemuo“ bei „Laimingiausioji vasara“, o vėliau savo darbus galėjo pamatyti ekspozicijoje gimnazijos stende. Po to mokiniai dalyvavo protmūšyje, kurio metu galėjo pasitikrinti savo žinias apie Lietuvos istoriją, bei smagiai praleido laiką dainuodami karaoke apie Lietuvą. Grįžę į klases vyresnių klasių moksleiviai pynė tautines apyrankes.

    Dienos veiklas vainikavo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtas renginys – mūsų gimnazijos mokinių ir mokytojų bei kultūros centro organizuotas koncertas „Auganti Lietuva“.     Ačiū visiems mokiniams ir mokytojams, prisidėjusiems ir dalyvavusiems dienos renginiuose.

Pradinių klasių metodinės grupės pirmininkė V. Sakalauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook