Susitikimai su lektoriumi Evaldu Karmaza

Balandžio 8 dieną, gimnazijoje, vyko įdomūs bei motyvuojantys susitikimai su lektoriumi-psichologu Evaldu Karmaza. Paskaitos tema moksleiviams – „Nieko nenoriu, motyvacija mokytis“, kurios metu lektorius moksleivius motyvavo mokytis, išsikelti ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Paskaitos „Profesinis santykis su dabartine moksleivių karta“ pedagogams metu, energingas ir daug praktikos šioje srityje sukaupęs psichologas, pakvietė dalyvius į diskusiją, išklausė, dalijosi savo patirtimi.

Psichologo pristatyti metodai padės pedagogams mokant ir skatinant mokinius būti aktyvesniais dalyviais, o ne pasyviais klausytojais jų pamokose. Žinios, praktiniai patarimai gauti seminaro metu, padės pedagogams motyvuoti moksleivius, kūrybiškai organizuoti ugdymo procesą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Raimonda Valiuvienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Facebook